مد لاین https://modline.ir مدل مانتوی مجلسی و آرایش و زیبایی پوست Tue, 05 Feb 2019 15:39:30 +0000 fa-IR hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.9.9 مدل فرنچ ناخن ۲۰۱۹ https://modline.ir/french-nail-model-2019.html https://modline.ir/french-nail-model-2019.html#respond Sun, 27 Jan 2019 18:15:33 +0000 https://modline.ir/?p=817 چند نمونه از مدل های جدید و شیک فرنچ ناخن ۲۰۱۹ مدل فرنچ ناخن، مدل فرنچ ناخن طلایی، مدل فرنچ ناخن جدید، مدل فرنچ ناخن ۲۰۱۹، مدل فرنچ ناخن تیز، فرنچ ناخن سفید، طراحی ناخن فرنچ رنگی و فرنچ ناخن ساده و شیک             مدل ناخن عروس ساده و زیبا – فرنچ ناخن پدیکور و مانیکور ناخن عروس کلمه فرانسه و پاریس (فرنچ) همیشه با مُد همراه بوده و شاید به همین دلیله که این مدل طراحی ناخن در بین خانم های مدرن و شیک […]

The post مدل فرنچ ناخن ۲۰۱۹ appeared first on مد لاین.

]]>
چند نمونه از مدل های جدید و شیک فرنچ ناخن ۲۰۱۹ مدل فرنچ ناخن، مدل فرنچ ناخن طلایی، مدل فرنچ ناخن جدید، مدل فرنچ ناخن ۲۰۱۹، مدل فرنچ ناخن تیز، فرنچ ناخن سفید، طراحی ناخن فرنچ رنگی و فرنچ ناخن ساده و شیک

https://modline.ir/wp-content/uploads/5c4df546bd1f4.jpg

 

https://modline.ir/wp-content/uploads/5c4df5484382f.jpg

 

https://modline.ir/wp-content/uploads/5c4df549c8c6f.jpg

 

https://modline.ir/wp-content/uploads/5c4df54b0fb5a.jpg

 

 

french-nail-model-2019

 

مدل ناخن عروس ساده و زیبا – فرنچ ناخن پدیکور و مانیکور ناخن عروس
https://modline.ir/wp-content/uploads/5c4df54fa3650.jpg
https://modline.ir/wp-content/uploads/5c4df5512816e.jpg
https://modline.ir/wp-content/uploads/5c4df5526481f.jpg
https://modline.ir/wp-content/uploads/5c4df553a8d55.jpg
https://modline.ir/wp-content/uploads/5c4df555443db.jpg
https://modline.ir/wp-content/uploads/5c4df55697e5e.jpg
https://modline.ir/wp-content/uploads/5c4df5580681f.jpg
https://modline.ir/wp-content/uploads/5c4df55975c93.jpg
https://modline.ir/wp-content/uploads/5c4df55ab85c6.jpg
کلمه فرانسه و پاریس (فرنچ) همیشه با مُد همراه بوده و شاید به همین دلیله که این مدل طراحی ناخن در بین خانم های مدرن و شیک پوش طرفدارای زیادی داره. برای اینکه ناخن هاتون با فرنچ ناخن ظاهری شیک تر و جذاب تر داشته باشه می تونید از مدل های مختلف فرنچ ناخن ۲۰۱۹ ایده بگیرید.
نگه‌داری از ناخن کوتاه بسیار آسان‌تر است. ناخن‌های من بسیار شکننده است، بنابراین دغدغه‌ی رشد نکردن آن را به خوبی درک می‌کنم. حتی اگر ناخن‌هایم کوتاه باشد، دوست دارم کمی هنرمندی به خرج بدهم. بنابراین اگر شما هم مثل من هستید در این مقاله با ما همراه باشید تا شما را با طرح‌های ساده‌ای آشنا کنیم که خودتان می‌توانید انجام دهید!
https://modline.ir/wp-content/uploads/5c4df55c26705.jpg
مدل ناخن عروس ساده و زیبا – فرنچ ناخن پدیکور و مانیکور ناخن عروس
https://modline.ir/wp-content/uploads/5c4df55d61373.jpg

فرنچ ناخن شیک با طراحی ظریف

 

The post مدل فرنچ ناخن ۲۰۱۹ appeared first on مد لاین.

]]>
https://modline.ir/french-nail-model-2019.html/feed 0
+۵۰ مدل مانتو اداری https://modline.ir/50manto-edari.html https://modline.ir/50manto-edari.html#respond Tue, 22 Jan 2019 11:21:55 +0000 https://modline.ir/?p=754 همانطور که می دانید در سازمانها و ادارات دولتی و خصوصی از انواع لباس فرم اداری استفاده می شود و در ایران نیز برای کارمندان خانم از مانتو اداری استفاده می شود. برای طراحی مانتو فرم اداری می بایست به نکات خاصی توجه داشت تا بتوان ارتباط خوب و مناسبی را با برند سازمانی برقرار کرد. منظور از ارتباط لباس فرم شرکتی با برند این است که حتما می بایست به طراحی لوگوی شرکت و ترکیب رنگ آن دقت شود و اگر آن سازمان در برندسازی خود از رنگ خاصی […]

The post +۵۰ مدل مانتو اداری appeared first on مد لاین.

]]>
همانطور که می دانید در سازمانها و ادارات دولتی و خصوصی از انواع لباس فرم اداری استفاده می شود و در ایران نیز برای کارمندان خانم از مانتو اداری استفاده می شود. برای طراحی مانتو فرم اداری می بایست به نکات خاصی توجه داشت تا بتوان ارتباط خوب و مناسبی را با برند سازمانی برقرار کرد. منظور از ارتباط لباس فرم شرکتی با برند این است که حتما می بایست به طراحی لوگوی شرکت و ترکیب رنگ آن دقت شود و اگر آن سازمان در برندسازی خود از رنگ خاصی استفاده می کند، حتما باید در طراحی مانتو فرم سازمانی نیز از همان ترکیب رنگ استفاده شود. بنابراین یکی از مهمترین مسائلی که باید در رابطه با طراحی مانتو فرم اداری رعایت شود، رنگ پارچه آن است، که می تواند به صورت یک دست از یک رنگ خاص برای طراحی مانتو فرم شرکتی استفاده شود و یا اینکه از چند رنگ می توان بهره برد. البته برخی از طراحان با ترکیب رنگ شال و روسری با مانتو اداری اقدام به تولید لباس فرم سازمانی می کنند که این نوع طراحی در حال حاضر بسیار مورد توجه آژانس های هواپیمایی برای تولید مانتو فرم آژانس هواپیمایی قرار گرفته است. اما سوال مهم این است که چه رنگی برای مانتو فرم اداری مناسب است و به طور کلی از چه رنگی برای طراحی و تولید مانتو اداری نباید استفاده شود. در نظرسنجی انجام شده در سال ۲۰۱۷ بدترین رنگ هایی که می توان در طراحی و تولید مانتو فرم شرکتی و سازمانی استفاده شود، رنگ های قرمز تیره به صورت یک دست، قهوه ای تیره، سبز یشمی و فیروزه ای است. یعنی اگر از این رنگ ها برای طراحی مانتو فرم اداری استفاده شود هرگز جلوه و زیبایی لازم را پیدا نخواهد کرد و به عنوان یک لباس فرم شرکتی نمی تواند کاربردی داشته باشد.

نکات بسیار مهم در انتخاب مانتو

۱. قد مانتو

قد مانتو باید تناسب کامل با قد شما داشته باشد و با در نظر گرفتن قد خود، مانتو را انتخاب کنید. اگر چاق هستید بهتر است مانتو اداری با قد بلند بپوشید. اگر قد کوتاهی دارید مانتو با برش‌های عمودی خرج کار، باعث بلند قدتر نشان دادن شما می‌شود.

۲. سایز مانتو

مانتو اداری تنگ انتخاب درستی برای پوشش شما نیست. کار در هر محیط کاری و شرایط کاری همیشه همراه با فعالیت است؛ حتی اگر پشت میزنشین باشید یا حتی اگر اصلا فعالیت بدنی نداشته باشید. لباس کار باید راحت و سایز مناسب داشته باشد.

۳. جنس پارچه مانتو اداری

چنس پارچه باید نخی یا حداقل با درصد بالایی نخ باشد. این دسته از پارچه‌ها باعث ایجاد حساسیت پوستی نخواهد شد و تعریق روی لباس ایجاد بوی نامطبوع نمی‌کند.

پارچه نخی یک خصوصیت دیگر هم اگر داشته باشد به کیفیت کار بیشتر می‌افزاید و آن هم کش‌دار (لایکرا) بودنش است مخصوصا کش دو طرفه.

مهمترین نکته در طراحی لباس فرم بانوان در کشور ما ،نوع پوشش آن است .

مانتو،شلوار و پوشش سر که خود می تواند شامل مغنعه یا هد سر باشد کلیت اصلی یک لباس فرم را تشکیل می دهد،
اما در این میان، نگاهی بسیار موشکافانه و ظریف به تک تک ابعاد موارد مطرح شده است که می تواند لباس فرمی را نسبت به سایر تولیدات مشابه،متمایز کند .از جمله موارد مهمی که می تواند جز ارکان اصلی طراحی لباس فرم بانوان باشد خارج کردن مدلهای تکراری لباس فرم از الگوهایی که سالهاست از آن تبعیت میشود .البته در این بین بعضی از مدلها چون برش عصایی،حالتی بین المللی دارد و جزیی از نواقص لباس به حساب نمی آید و نباید از کنار این نکته به راحتی گذشت که مدل شلوار ،نقش مهمی در لباس فرم بانوان ندارد.
سالهای زیادیست که شلوارهایی کاملا ساده همراه با مانتوهای فرم ست می‌شود .وقت آن رسیده که طراحانی با خلاقیت بالا وارد گود شوند تا بتوانند مسیری متفاوت از طراحان قبلی طی کنند برای رسیدن به لباسی که می تواند کلیت آن را از دفرمه بودن خارج کند .در واقع وجود منابع بیشمار الهام برای طراحان لباس ،سطح انتظارات مردم را بالا می برد و از آنجاییکه بخش اعظم بانوان کارمند ما از بین جوانان ایرانی هستند می توان با تکیه بر اصولی که برآنها تاکید شد لباسهایی طراحی کرد تا بتواند علاوه بر پوشش،حس خوبی نیز به همراه داشته باشد که به طبع آن می توان به بازدهی بهتری در مشاغل مختلف نیز برسیم.

نباید اثر رنگ ها را فراموش کنیم

همیشه بیاد داشته باشید که هر رنگ پیامی را به اطرافیانتان منتقل می کند هرگز در محل کار از رنگ های جیغ همانند قرمز استفاده نکنید سعی کنید از رنگ های رسمی همچون خاکستری ، سرمه ای و مشکی برای لباس فرم استفاده کنید.
از جواهرات و زیور آلات کمتری استفاده کنید
هرگز محل کار خودتان را بایک مهمانی صمیمی و خودمانی اشتباه نگیرید و بیش از حد از جواهرات استفاده نکنید.
کفش پاشنه بلند بپوشید اما نه بیش از اندازه
بهتر است در محل کار خود از کفش های پاشنه بلند استفاده کنید اما نه کفش هایی که ارتفاع پاشنه آن بیش از ۵ سانتی متر است چرا که خیلی غیر رسمی بودهو مناسب مهمانی و … است . بعلاوه اینکه پوشیدن کفش با پاشنه ۱۰ سانتی متر برای یک روز طولانی انتخاب مناسبی نیست.
آرایش بیش از حد ممنوع
توجه کنید که مقدار کمی آرایش بهتر از آرایش نکردن در محیط کار است اما درآرایش کردن زیاده روی نکنید و محیط کار خود را با مهمانی هایتان اشتباه نگیرید.
حتما عطر و ادکلن استفاده کنید
لطفا در استفاده از عطر افراط و تفریط نکنید! شاید برای شما هم پیش آمده است که بوی عرق همکارتان محیط را برای شما آنچنان جذاب آور کرده که تحمل ماندن را نداشته باشید. سعی کنید بعد از استحمام از مام زیر بغل استفاده کنید. بعلاوه استفاده از عطر در نقاطی که نبض دارند مانند گردن، مچ دست می تواند بوی عطرشما را طنین انگیز کند. بد نیست همواره یک شیشه کوچک از عطر را در کیف خود داشته و بعد زمان مدت زمان مشخصی عطر خود را تمدید کنید.

 

لباس فرم اداری بارداری ، یکی از انواع لباس های اداری است که تقریبا تمام خانم های شاغل به آن نیاز پیدا خواهند کرد. لباس فرم اداری بارداری یکی از لباس های فرم قابل توجه محسوب می شود، زیرا باید به گونه ای طراحی شود که خانم باردار در آن احساس راحتی کنند و بتوانند مدت زمان طولانی در روز، آن را به تن داشته باشد.طراحی لباس فرم اداری بارداری نیاز به مهارت خاصی دارد و فردی که این لباس را طراحی می کند، باید با تمام جوانب دوخت یک لباس برای خانم های باردار آشنایی داشته باشد. زیرا لباس فرم اداری بارداری باید بسیار راحت و خنک، مخصوصا در فصل تابستان و همچنین بسیار شیک باشد. به همین دلیل خانم ها باید دقت داشته باشند، هر لباسی که با عنوان لباس فرم اداری بارداری عرضه می شود، صرفاَ مناسب این دوران نیست. همچنین به دلیل این که خانم های باردار در هر ماه به وزنشان افزوده می شود، باید لباسی را انتخاب نمایند که تقریبا بتوانند تا پایان این دوران از آن لباس استفاده نمایند. نکته ای که باید به آن توجه نمود، در مورد شلوار است. کش دور کمر شلوار باید طوری باشد که، در تمام ماه های بارداری بتوان از آن استفاده نمود و تنها، شلواری با سایز بزرگ تر نمی تواند جوابگوی یک خانم باردار باشد. لباس فرم اداری بارداری باید به گونه ای طراحی شود که، در عین شیک بودن مطابق مد نباشد. زیرا اگر خانمی بخواهد پس از مدتی دوباره باردار شود، نمی تواند از آن لباس استفاده کند و باید لباس دیگری را خریداری نماید. یکی دیگر از نکات مهم، انتخاب رنگ لباس فرم اداری بارداری است. در این دوران بهتر است خانم های شاغل از رنگ های تیره برای لباس اداری خود استفاده کنند، تا کمتر کسی متوجه بارداری آن ها شود…

 

داشتن دکمه در لباس فرم اداری در زیبایی و شکیل بودن آن موثر است.
در انتخاب مانتو و لباس فرم ادارای باید توجه داشت که کاملا مانتو اندازه شما باشد، بیش از حد گشاد یا تنگ بودن آن تصویری زشت از شما ارائه خواهد داد.

 

داشتن یک ظاهر مناسب یکی از ضروریات در محل کار همه ما است.وقتی ظاهر ما مناسب نباشد مطمئنا از ما به خوبی استقبال نخواهد شد و در بعضی مواقع حتی شانس پیشرفت را از دست خواهیم داد. بی توجهی به ظاهر از محبوبیت ما در محل کارما می کاهد. سوالی که اکثر افراد زیاد می پرسند این است که لباس فرم مناسب ما در محل کار ما کدام است؟ در این مقاله راهکارهایی را برای انتخاب لباس فرم مناسب محل کار در اختیارتان می گذاریم.
معمولا هر محیط کاری قانون پوشش خاصی دارد و همه باید از آن پیروی کنند. اما هرکسی به طور متفاوت بنا به سلیقه لباس فرم مناسب محل کار خود را انتخاب می‌کند.
ممکن است خیلی ساده به نظر برسد، اما اکثرا در این مورد اشتباه می‌کنند.مانتو اداری از پشت مانتو اداری مانتو اداری مانتو اداری مانتو اداری مانتو اداری مانتو اداری تنگ مانتو اداری مانتو اداری مانتو اداری مانتو اداری ایستاده مانتو اداری ایستاده مانتو فرم خوشگل مانتو اداری خوشگل مانتو فرم مانتو فرم تنگ مانتو فرم خوشگل مانتو اداری نشسته مانتو اداری از پشت مانتو اداری از پشت مانتو فرم مانتو فرم مانتو فرم مانتو فرم سفید مانتو اداری مانتو اداری تنگ مانتو اداری از پشت مانتو اداری تنگ مانتو اداری تنگ از پشت مانتو اداری شیک مانتو اداری شیک مانتو اداری شیک مانتو اداری شیک مانتو اداری آبی مانتو اداری آبی مانتو اداری روشن مانتو اداری شیک مانتو اداری شیک مانتو اداری شیک مانتو اداری شیک مانتو اداری گشاد مانتو اداری گشاد مانتو اداری تنگ مانتو اداری طرحدار مانتو اداری از پشت مانتو اداری مانتو اداری آبی مانتو اداری تنگ مانتو اداری تنگ مانتو اداری قرمز مانتو اداری مانتو اداری قرمز

 

 

 

The post +۵۰ مدل مانتو اداری appeared first on مد لاین.

]]>
https://modline.ir/50manto-edari.html/feed 0
سفید کردن پوست با روش‌های خانگی https://modline.ir/whitening-the-skin-with-home-remedies.html https://modline.ir/whitening-the-skin-with-home-remedies.html#respond Tue, 01 Jan 2019 09:12:13 +0000 https://modline.ir/?p=813 اگر شما هم جزو کسانی هستید که علاقه دارند پوست صورت ‌شان کمی روشن‌ تر و سفیدتر باشد، باید بگوییم خوشبختانه درمان ‌های طبیعی زیادی وجود دارند که شما را به هدف ‌تان می ‌رساند. اگر می خواهید با روش های طبیعی و خانگی پوست صورت تان را سفیدتر کنید، با ما در ادامه مطلب همراه باشید. سفید کردن پوست با این روش‌های خانگی لیمو  لیمو حاوی ویتامین سی است که صدمات ناشی از آفتاب و لکه های سیاه پوست را از بین می برد. همچنین شامل اسید سیتریک می […]

The post سفید کردن پوست با روش‌های خانگی appeared first on مد لاین.

]]>
اگر شما هم جزو کسانی هستید که علاقه دارند پوست صورت ‌شان کمی روشن‌ تر و سفیدتر باشد، باید بگوییم خوشبختانه درمان ‌های طبیعی زیادی وجود دارند که شما را به هدف ‌تان می ‌رساند. اگر می خواهید با روش های طبیعی و خانگی پوست صورت تان را سفیدتر کنید، با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

سفید کردن پوست با این روش‌های خانگی

لیمو 

لیمو حاوی ویتامین سی است که صدمات ناشی از آفتاب و لکه های سیاه پوست را از بین می برد. همچنین شامل اسید سیتریک می باشد که به عنوان یک اسیفولیان شیمیایی عمل کرده و آکنه و سلول های مرده پوست را از بین می برد و در نتیجه پوست را روشن و سفیدتر می سازد.

یک لیمو بردارید و آب آن را خارج کنید. نصف قاشق غذاخوری آب مقطر به آن بیافزایید و آن را روی پوست تمیزتانبمالید. پس از ۱۰ تا ۱۵ دقیقه صورت تان را با آن بشویید. برای این که تاثیر آن را به سرعت ببینید، هر روز این کار را انجام دهید.

از آنجا که لیمو می تواند روی پوست های حساس التهاب ایجاد کند، بهتر است که قبل از استفاده مقداری از آن را روی پوست تان تست کنید یا این که می توانید آن را قبل از خواب به صورت تان بمالید تا صبح قرمزی و التهاب آن از بین برود.

ژل آلوئه ورا 

ژل آلوئه ورا حاوی ویتامین آ، سی و ای است که شامل آنتی اکسیدان نیز می باشد. آنتی اکسیدان ها با محدود کردن تولید رادیکال های آزاد، از پوست محافظت می کند. علاوه بر آن پروسه پیری را نیز کند کرده و بر سفیدی و روشنی پوست نیز تاثیرگذار است یک قاشق چایی خوری از ژل آلوئه ورا را با ۱ قاشق غذاخوردی از آب لیمو مخلوط کنید و آن را به صورت و گردن تان بزنید. بگذارید این ماده ۳۰ دقیقه روی صورت تان بماند، سپس آن را با آب بشویید. شما حتی می توانید به جای آب لیمو، آن را با عسل مخلوط کنید.

whitening-the-skin-with-home-remedies

لیمو حاوی ویتامین سی است که صدمات ناشی از آفتاب و لکه های سیاه پوست را از بین می برد‎

ماست 

اسید لاکتیک موجود در ماست بر سفیدی پوست تاثیرگذار است. این ماده برای انواع مختلف پوست، از خشک گرفته تا چرب و … مناسب است.

اگر می خواهید پوستی سفید و روشن داشته باشید، یک قاشق غذاخوری از ماست تازه را با نصف قاشق زردچوبه مخلوط کنید و آن را به مدت نیم ساعت روی پوست تان نگه دارید. این کار را هر روز انجام دهید تا نتیجه اش را در مدت زمان کوتاهی ببینید.

پرتقال 

پرتقال بیشترین میزان ویتامین سی را نسبت به دیگر میوه ها دارد. به جای این که پوست این میوه را دور بیاندازید، آن را زیر آفتاب خشک و سپس پودر کنید. شما می توانید این پودر را نه تنها به صورت بلکه به کل بدن تان نیز بزنید. آنتی اکسیدان های موجود در این ماده آسیب های پوستی ناشی از آلودگی، نور آفتاب… و به تبع لک های سیاه پوستی را از بین می برد.

مقداری از پودر پرتقال را با شیر مخلوط کنید و آن را روی صورت تان که از قبل تمییز کرده اید، بمالید. نیم ساعت زمان لازم است تا این ماده تاثیر خود را روی پوست شما ایجاد کند.

هویج 

هویج هم یکی دیگر از میوه هایی ست که می توان به عنوان سفید کننده پوست از آن استفاده کرد. این میوه به طور طبیعی ملانین پوست، که دلیل سیاهی پوست است، را کاهش می دهد.

یک هویج را بردارید و آن را پوره کنید. سپس ۱ قاشق چایی خوری ماست و چند قطره آب لیمو به آن بیافزایید. مخلوط را به مدت ۲۰ دقیقه روی پوست تان نگه دارید سپس آن را بشویید و از شادابی، سفیدی و طراوتی که به پوست تان می دهد، نهایت استفاده را بکنید. این مخلوط سلول های مرده پوست را از بین برده و به جای آن سلول های جدید پوستی را جایگزین می کند.

گوجه فرنگی 

گوجه فرنگی سرشار از لیکوپن است. لیکوپن آنتی اکسیدان قویی ست که فواید زیادی برای پوست، از محافظت در برابر اشعه UV گرفته تا سفید کردن پوست و کندی روند پیری، دارد. این ماده حاوی ویتامین آ است که لکه های سیاه پوستی را برطرف می کند و موجب روشنی و نرمی پوست می شود.

یک قاشق غذاخوری از آب گوجه فرنگی را با ۱ قاشق غذاخوری شیر و ۱ قاشق غذاخوری زردچوبه مخلوط کنید و آن را به مدت ۲۰ دقیقه به پوست تان بزنید. انجام مداوم این کار نه تنها بر سفیدی پوست شما تاثیرگذار است بلکه لکه های تیره زیر چشم تان را هم از بین می برد.

سیب زمینی 

اگر به طور مدام دچار ناراحتی های پوستی می شوید، به احتمال زیاد دچار کمبود ویتامین ب هستید. ویتامین ب ۶ موجود در سیب زمینی می تواند در این شرایط به کمک تان آید و سلول های مرده پوستی را از بین ببرد.

سیب زمینی را به قطعات کوچک برش دهید و آب آن را بگیرید. سپس آن را با چند قطره آب لیمو مخلوط کنید و برای سفید و روشن تر شدن پوست تان استفاده کنید. کافی ست این ماده ۲۰ دقیقه روی پوست تان بماند تا تاثیر خود را پس از چند روز متوالی نشان دهد.

منبع: bartarinha.ir

The post سفید کردن پوست با روش‌های خانگی appeared first on مد لاین.

]]>
https://modline.ir/whitening-the-skin-with-home-remedies.html/feed 0
+۴۰ مدل مانتو اداری https://modline.ir/40-manto-edari.html https://modline.ir/40-manto-edari.html#respond Fri, 28 Dec 2018 10:52:45 +0000 https://modline.ir/?p=705 مزیت‌های یونیفرم‌های شرکتی در اهداف برندسازی لباس فرم اداری می‌تواند روی نیروی کار درون سازمانی شما تاثیرگذار باشد . فراهم کردن یونیفرم شرکتی برای کارمندان سبب بالا رفتن روحیه، غرور و عزم و اراده در میان آن‌ها می‌شود. اجرای سیاست لباس متحد برای تمام شرکت سبب ایجاد اختیار، مسئولیت و حرفه‌ای گری می‌شود. کارکنانی که یونیفرم شرکت را پوشیده‌اند، محیطی را ایجاد می‌کنند که طبق ارزش‌های شرکت عمل می‌کند. وقتی تمام اعضای تیم همراه باشند، تصویر برند با سرعت بالاتری حاصل می‌شود. مانتو تنگ اداری انتخاب درستی برای مانتو اداری […]

The post +۴۰ مدل مانتو اداری appeared first on مد لاین.

]]>
مزیت‌های یونیفرم‌های شرکتی در اهداف برندسازی

لباس فرم اداری می‌تواند روی نیروی کار درون سازمانی شما تاثیرگذار باشد .

فراهم کردن یونیفرم شرکتی برای کارمندان سبب بالا رفتن روحیه، غرور و عزم و اراده در میان آن‌ها می‌شود.

اجرای سیاست لباس متحد برای تمام شرکت سبب ایجاد اختیار، مسئولیت و حرفه‌ای گری می‌شود.

کارکنانی که یونیفرم شرکت را پوشیده‌اند، محیطی را ایجاد می‌کنند که طبق ارزش‌های شرکت عمل می‌کند.

وقتی تمام اعضای تیم همراه باشند، تصویر برند با سرعت بالاتری حاصل می‌شود.

مانتو اداری شیک

مانتو تنگ اداری انتخاب درستی برای مانتو اداری نیست. کار همیشه همراه با فعالیت است حتی اگر پشت میزنشین باشید، لباس فرم تنگ فعالیت داشتن را مشکل می کند. تمام مدت کار لباس تنگ پوشیدن اصلا کار راحتی نخواهد بود و همچنین پوشیدن لباس های خیلی گشاد می تواند شما را نامرتب و شلخته نشان دهد و دیگر یک کارمند شیک پوش نباشید.

برندهای بزرگ و مشهور اغلب با انتخاب بهترین مانتو اداری برای کارمندان خود، وجهه‌ای بسیار بهتر و زیباتر از سازمان یکپارچه خود در ذهن مشتریان ایجاد می‌کنند.

اما در برخی موارد کارمندان خانم‌ در شرکت‌ها و کسب و کارهای کوچک و یا حتی مجموعه‌هایی که رفت آمد مشتریان کمتر است نیز بدون اینکه اجبار یا برنامه مشخصی برای پوشیدن مانتو اداری وجود داشته باشد، صرفا جهت ارائه شخصیتی تاثیرگذار، بیشتر از مانتو مدل فرم‌های خاص اداری استفاده می‌کنند.

در واقع شیک‌پوشی در محیط کار همیشه با خرید مانتو فرم و مانتو اداری گران‌قیمت و یا رنگ و طرح‌های عجیب امکان‌پذیر نمی‌شود. بنابراین اگر تمایل دارید در محیط کار خود شیک به نظر برسید گاهی با پوشیدن مانتو اداری و مانتو فرم ساده و مناسب با رعایت تمام اصول یک لباس کاری و اداری می‌توان به راحتی خاص بودن را تجربه کنید.

رنگ این دسته از لباس‌های رسمی و مانتو اداری، اغلب تیره در نظر گرفته می‌شود و در واقع یک استاندارد جهانی برای پوشش و لباس رسمی اداری است. ترکیب رنگی در اغلب سازمان‌ها رنگ‌های سرمه‌ای، مشکی، زغالی و طوسی است.

البته این موضوع نسبی است، زیرا بسیاری از شرکت‌ها بر اساس قوانین و رنگ سازمانی خود اقدام به تهیه مانتو اداری و مانتو فرم خود می‌کنند. اما غالبا انتخاب رنگ تیره به‌ این دلیل است که کثیف شدن آن دیرتر مشخص می‌شود و این امر باعث می‌شود فاصله زمانی بیشتری بین شست‌وشو یونیفرم شما ایجاد شود. همچنین این دسته از رنگ‌ها برای مانتو اداری، دارای مزیت بسیار خوبی برای ست کردن با انواع لباس‌ها و اکسسوری‌های دیگر است.

یکسان‌سازی در پوشش محل کار باعث گسترش استفاده از لباس‌های رسمی برای کارکنان شرکت‌ها و سازمان‌ها شده است. اما در نهایت نکته بسیار مهم در پوشش این دست از لباس‌های رسمی و مانتو اداری این است که شخص با آن احساس راحتی داشته باشد و بیانگر شخصیت شما باشد.

مانتو اداری سرمه ای مانتو اداری شیک مانتو اداری شیک

مانتو اداری شیک

مانتو اداری شیک

مانتو اداری تنگ مانتو اداری تنگ مانتو اداری طرح دار مانتو اداری طرح دار مانتو اداری طرح دار مانتو اداری طرح دار مانتو اداری روشن مانتو اداری تیره مانتو شلوار اداری مانتو شلوار اداری مانتو اداری سبز مانتو اداری قرمز مانتو اداری بنفش مانتو اداری مانتو اداری مانتو اداری مانتو اداری باسن مانتو اداری  مانتو اداری  مانتو اداری مانتو اداری تنگ مانتو اداری تنگ مانتو اداری تنگ مانتو اداری تنگ مانتو اداری کرمی مانتو اداری دانشگاه مانتو اداری تیره مانتو اداری تیره مانتو اداری تیره مانتو اداری تیره مانتو اداری تیره مانتو اداری کرمی ابعاد مانتو اداری باسن مانتو اداری خوشگل مانتو اداری خوشگل مانتو اداری خوشگل مانتو اداری خوشگل مانتو اداری دانشگاه مانتو اداری دانشگاه

The post +۴۰ مدل مانتو اداری appeared first on مد لاین.

]]>
https://modline.ir/40-manto-edari.html/feed 0
مدل مانتو مجلسی عید ۹۸ https://modline.ir/manto-majlesi.html https://modline.ir/manto-majlesi.html#comments Wed, 26 Dec 2018 18:35:10 +0000 http://modline.ir/?p=688 ژورنال مدل مانتو مجلسی زنانه و دخترانه       راهنمای انتخاب مانتو برای خانم هایی با سینه کوچک: مانتو های طرح دار بپوشید. زنانی که سینه های کوچکی دارند، معمولا اندام گلابی شکلی دارند، در این صورت نیمه پایین بدن آنها از نیم تنه بالایی آنها بزرگتر و سنگینتر است. برای ایجاد تعادل، مانتوهای طرح دار و رنگ روشن با شلوارهای تکرنگ و ساده بپوشید. اما طرح های خیلی بزرگ را برای مانتوی خود انتخاب نکنید. درعوض مانتو هایی که طرح های متوسطی دارد و نه خیلی کوچک و […]

The post مدل مانتو مجلسی عید ۹۸ appeared first on مد لاین.

]]>
ژورنال مدل مانتو مجلسی زنانه و دخترانه

 

 

 

راهنمای انتخاب مانتو برای خانم هایی با سینه کوچک:

مانتو های طرح دار بپوشید.

زنانی که سینه های کوچکی دارند، معمولا اندام گلابی شکلی دارند، در این صورت نیمه پایین بدن آنها از نیم تنه بالایی آنها بزرگتر و سنگینتر است.

برای ایجاد تعادل، مانتوهای طرح دار و رنگ روشن با شلوارهای تکرنگ و ساده بپوشید.

اما طرح های خیلی بزرگ را برای مانتوی خود انتخاب نکنید.

درعوض مانتو هایی که طرح های متوسطی دارد و نه خیلی کوچک و نه خیلی بزرگ است، انتخاب کنید.

مانتوهایی بپوشید که در قسمت سینه خود تزئینات دارد.

هرچیزی در ناحیه سینه موجب می شود که سینه های شما بزرگتر به نظر برسد.

مدل هایی که درست زیر سینه جمع می شود، خودبه خود سینه را بزرگتر نشان می دهد.

پارچه های بافت دار یا براق در قسمت سینه نیز همین تاثیر را دارد.

دگمه، تزئینات ، قلابدوزی و گلدوزی روش بسیار خوبی برای افزایش اندازه سینه شما است.

پس از مانتو هایی که تزئینات زیادی در بالاتنه آن به کار گرفته شده است انتخاب کنید.

 

 

 

 

 

راهنمای انتخاب مانتو برای خانم هایی با سینه بزرگ:

مانتوهایی با بالاتنه گشاد بپوشید تا سینه هایتان را کوچکتر نشان بدهید.

مانتو های تنگ، در اطراف سینه کشیده می شود و موجب می شود تا افراد به این ناحیه نگاه کنند.

مانتوهایی که در دو طرف دگمه دارند، سینه های شما را بزرگتر نشان خواهد داد.

از لوازم جانبی استفاده کنید که توجه را از سینه های شما دور می کند.

با استفاده از روسری های رنگی زیبا و فریبنده و جذاب یا کفش های زیبا، افراد بیشتر به آنها نگاه می کنند تا سینه های بزرگ شما.

حتما بخوانید:  مدل مانتو مجلسی ۹۷ با طرح های شیک و زیبا

مانتوهایی با بالاتنه ساده و گشاد استفاده کنید.

جیب باعث جلب توجه به سینه های شما می شود.

مانتوهای پلیسه دار و چین دار، تنها باعث می شود که شکل سینه شما بزرگتر نشان داده شود مانتوهایی با دامن چین دار یا پلیسه دار، توجه را از سینه های شما دور می کند و شما متناسب دیده خواهدی شد.

 

ژورنال مدل مانتو مجلسی زنانه و دخترانه سال ۹۸

 

 

 

 

 

 

The post مدل مانتو مجلسی عید ۹۸ appeared first on مد لاین.

]]>
https://modline.ir/manto-majlesi.html/feed 1
جوانسازی واژن با لیزر مونالیزا https://modline.ir/laser-monalisa-touch.html https://modline.ir/laser-monalisa-touch.html#respond Tue, 25 Dec 2018 11:00:51 +0000 http://modline.ir/?p=683 لیزر مونالیزا چیست؟ لیزر مونالیزا تاچ (Laser MonaLisa Touch) یکی از متدهای جدید غیر جراحی است که در درمان افتادگی رحم، لبیا پلاستی، تنگ کردن واژن و… به اصطلاح برای جوانسازی واژن کاربرد دارد. لیزر مونالیزا تاچ، مانند روش جوانسازی و کلاژن سازی پوست صورت عمل می کند. روش لیزر مونالیزا تاچ زمان زیادی صرف نکرده و تنها ۳ تا  ۱۰ دقیقه طول می کشد، لیزر مونالیزا در جوانسازی واژن و در حل و درمان  بسیاری از نشانه های بی اختیاری ادرار، خشکی واژن و دیگر مشکلات ناحیه واژن از […]

The post جوانسازی واژن با لیزر مونالیزا appeared first on مد لاین.

]]>
لیزر مونالیزا چیست؟

لیزر مونالیزا تاچ (Laser MonaLisa Touch) یکی از متدهای جدید غیر جراحی است که در درمان افتادگی رحم، لبیا پلاستی، تنگ کردن واژن و… به اصطلاح برای جوانسازی واژن کاربرد دارد.

https://modline.ir/wp-content/uploads/5c220de60f2c4.jpg

لیزر مونالیزا تاچ، مانند روش جوانسازی و کلاژن سازی پوست صورت عمل می کند. روش لیزر مونالیزا تاچ زمان زیادی صرف نکرده و تنها ۳ تا  ۱۰ دقیقه طول می کشد، لیزر مونالیزا در جوانسازی واژن و در حل و درمان  بسیاری از نشانه های بی اختیاری ادرار، خشکی واژن و دیگر مشکلات ناحیه واژن از روش های بسیار پرکاربرد و با نتایج بسیار مناسب است.

کاربرد لیزر مونالیزا
– خشکی  یا خارش واژن
–  درد هنگام نزدیکی و  یا درد مزمن
–  بافت های  نازک و شکننده
–  از دست دادن انعطاف پذیری
–  بی اختیاری ادرار یا مشکلات مثانه
–  پرولاپس خفیف واژن
–  عفونت های واژن  و مثانه
–  روشن سازی واژن
–  مشکلات پس از یائسگی

این علائم، در حدود ۵۰ درصد از زنان تأثیر می گذارد. شایع ترین علت این مشکلات، کاهش استروژن است که برای حفظ سلامتی و عملکرد سیستم های واژینال و ادرار ضروری است. این مشکلات به طور طبیعی پیش از یائسگی و به طور فزاینده ای پس از یائسگی اتفاق می افتد. کاهش طبیعی استروژن اغلب آسیب هایی را که پس از حاملگی، زایمان یا سایر عوامل ایجاد می  شود را تشدید می کند.

در حالی که بیشتر علائم یائسگی در طی زمان  برطرف می شود، اما  آتروفی واژن، به طور معمول حل نمی شود و در طول سال ها ممکن است بدتر شده و باعث بروز مشکلات دیگری مانند مشکل در  فعالیت جنسی و کیفیت زندگی می شود. البته این علائم بسیار رایج هستند و در حال حاضر، به راحتی قابل درمان هستند.
توجه داشته باشید  که نتایج روش لیزر مونالیزا ممکن است بسته به علت علائم، در هر بیمار متفاوت باشد.

 

  روش لیزر مونالیزا تاچ زمان زیادی صرف نکرده و تنها ۳ تا  ۱۰ دقیقه طول می کشد

لیزر مونالیزا برای چه افرادی مناسب است؟
لیزر مونالیزا  تقریبا برای تمام زنان با نشانه های آتروفی واژن مناسب است، از جمله:
– در دوره یائسگی یا بعد از یائسگی
– با علائم ثانویه بر اثر داروهای سرطان یا جراحی که قادر به استفاده از درمان های هورمونی نیستند.
– در صورت پاسخ ندادن به درمان های دیگر
– با عدم کشش و الاستیسیته پوست، پرولاپس خفیف یا مشکلات مثانه پس از تولد فرزند

نتایج  لیزر مونالیزا
لیزر مونالیزا، اساسا ناحیه داخلی و خارجی واژن را جوان تر و منعطف تر  کرده و عملکرد  آن را بهبود می بخشد و باعث جوانسازی واژن می شود. همچنین این روش باعث تقویت بافتی است که از مثانه حمایت می کند تا علائم بی اختیاری را کاهش دهد.
تقریبا تمام بیماران پس از لیزر مونالیزا تاچ،  بهبود قابل توجهی در علائم خود دارند.

نتایج لیزر مونالیزا عبارتند از:
– جوان تر شدن پوست
– بافت قوی تر با کاهش قابل ملاحظه میزان  درد (و یا بدون درد) در طی مقاربت
– کاهش سوزش  و احساس خارش واژن
– کنترل بهتر ادرار و کاهش بی اختیاری ادرار
– کاهش عفونت واژن و مثانه
– سفت شدن واژن و انعطاف پذیری بهتر
– افزایش احساس و ارگاسم
– افزایش میل جنسی و اعتماد به نفس

لیزر مونالیزا با تحریک فرآیندهای احیا کننده بدن برای ایجاد سلول های هیدراته و سالم تر و بهبود جریان خون در دیواره های واژن عمل می کند.
این روش، تاثیر مستقیمی بر یکپارچگی و کشش بافت واژن دارد و اسیدیته واژن را به سطوح نرمال تری افزایش می دهد. بسیاری از علائم آتروفی واژن با بازسازی محیطی سالم و جوانی واژن به سادگی ناپدید می شوند.

 

laser-monalisa-touch لیزر مونالیزا، اساسا ناحیه داخلی و خارجی واژن را جوان تر و منعطف تر می کند

این دستگاه به طور منحصر به فردی طراحی شده است تا هزاران بار پرتوهای کوچک (یا DOT) از  انرژی و حرارت را به طور مستقیم به لایه سطحی دیواره واژن هدایت کند و می تواند به آرامی داخل کانال واژینال قرار گیرد. این روش شامل انتقال گرما به بافت واژن بوده و به طور طبیعی روند بازسازی واژن و بافت همبندی را با تحریک فعالیت سلول های آن انجام می دهد. با این کار، کلاژن جدید  ایجاد شده و بافت ها را سالم و جوان می کند.

به دلیل ماهیت تقسیم شده لیزر، هر درمان تنها  قسمت کوچکی از (۶٪)  واژن را تحت تاثیر قرار می دهد. البته بهبود علائم در همان جلسه اول درمانی مشاهده می شود اما بهتر است که روند درمان تا ۳ جلسه ادامه داشته باشد تا علائم آتروفی واژینال بهبود یابد.

در لیزر واژن نتایج روش مونالیزا به طور کلی بسیار خوب است و در جوانسازی واژن موثر است، اما میزان و مدت زمان  بهبودی در  بیماران  متفاوت است. بسیاری از بیماران پس از درمان  مونالیزا بلافاصله نتایج درمان را  مشاهده می کنند و در  برخی دیگر، دوره بهبودی ممکن است از یک تا سه ماه طول بکشد.

بیماران مبتلا به علائم آتروفی واژینال ممکن است لازم باشد تا  ۴ یا ۵  جلسه درمانی داشته باشند تا نتایج بهتری داشته باشد. این مورد در حین مشاوره با پزشک ارزیابی و بررسی می شود. بعضی از بیماران در عرض چند روز بهبودی کامل دارند  اما پس از چند هفته، تغییرات قابل ملاحظه ای در بهبودی کلاژن در مخاط واژن مشاهده می شود و به مدت ۶ ماه ادامه می یابد. این علائم معمولا بین ۱۲ تا ۱۸ ماه طول می کشد.

همانطور که روند افزایش سن رو به جریان است،  بیماران ممکن است چندین جلسه دیگر را در طی یک تا دو سال  برای حفظ نتایج بهتر، داشته باشند. همچنین، روش لیزر مونالیزا  می تواند به راحتی در ارتباط با هورمون درمانی استفاده  شود.

چه افرادی برای روش مونالیزا مناسب نیستند؟
اگر چه مونالیزا تاچ یک روش کاملا ایمن و  با حداقل مشکلات  و بدون عوارض جانبی است، اما گروه کوچکی از بیماران هستند که ممکن است برای این روش مناسب نباشند و پزشک متخصص روش های درمانی دیگری را پیشنهاد می کند.

این شرایط عبارتند از:
– نتایج غیر طبیعی پاپ اسمیر
– هرگونه عفونت یا مشکلات  پوستی
– ضایعات غیر معمولی که  ممکن است نیاز به تایید متخصص داشته باشند
– انجام روش درمانی یا جراحی مرتبط با سرطان یا پرولاپس

 

laser-monalisa-touch روش درمانی لیزر مونالیزا عوارض جانبی خاصی ندارد.

مزایای استفاده از لیزر مونالیزا
لیزر واژن روشی ایمن و مناسب است  که دارای مزایای زیادی  است.
برخی از آن ها عبارتند از:
– روشی بدون درد که نیازی به بی حسی موضعی و یا بیهوشی کامل ندارد
– پایین بودن  هزینه روش مونالیزا نسبت به روش های جراحی
– بدون عوارض و مشکلات جانبی خاص

– مدت زمان کوتاه بهبودی و نتایج اثر بخش (برخلاف دیگر درمان های دارویی که مدت زمان طولانی است)
– روشی کاملا مطمئن و ایمن و غیرتهاجمی
– درمان و رفع مشکلات مربوط به نزدیکی و مقاربت
– تعادل pH واژن و کاهش قابل توجه عفونت های ناحیه واژن
– دوره بهبودی بسیار کوتاه و انجام فعالیت های روزانه، بلافاصله پس از لیزر مونالیزا
– روشن سازی و جوانسازی ناحیه واژن  و احساس بهتر هنگام رابطه زناشویی

عوارض لیزر واژن
روش درمانی لیزر مونالیزا عوارض جانبی خاصی ندارد. در حقیقت می توان گفت که مزایای این روش بسیار بیشتر از عوارض و معایب آن است. این روش یکی از بهترین روش های درمانی برای انواع بیماری های زنانه محسوب می شود که با تغییر ظاهر و برخی مشکلات مربوط به ناحیه واژن به کار می رود.

روش لیزر مونالیزا یا همان لیزر واژن زمان زیادی طول نمی کشد  و معمولا به صورت سرپایی است که بیمار پس از آن بستری نشده و می تواند به منزل مراجعه کند. عوارض لیزر مونالیزا در برخی موارد شامل قرمزی پوست ناحیه واژن و گاهی التهاب و تورم است. البته این عوارض تقریبا جزیی بوده و پس از گذشت چند روز برطرف می شود. به طور کلی می توان گفت که روش لیزر مونالیزا نسبت به دیگر روش های درمانی موثر تر بوده و نتایج مناسبی دارد.

 

منبع: nabzema.com

 

The post جوانسازی واژن با لیزر مونالیزا appeared first on مد لاین.

]]>
https://modline.ir/laser-monalisa-touch.html/feed 0
نرم کننده های طبیعی مو https://modline.ir/natural-hair-conditioners.html https://modline.ir/natural-hair-conditioners.html#respond Tue, 18 Dec 2018 21:18:53 +0000 http://modline.ir/?p=676   از جمله خواص نرم کننده طبیعی مو استحکام بخشیدن به بافت و ریشه مو و ایجاد حالتی نرمی و درخشندگی در موهاست. و از آن مهمتر اینکه این مواد تقریباً بدون عوارض جانبی هستند. از جمله نتایج استفاده از یک نرم کننده طبیعی مو برخورداری از مو‌هایی نرم، خوش حالت و درخشان است. اگر شما نیز مو‌هایی خشک، شکننده و بد حالت دارید، استفاده از این نرم کننده‌ها را به شما پیشنهاد می‌شود. در این مطلب به معرفی طرز تهیه و فواید چند نوع نرم کننده طبیعی مو پرداخته […]

The post نرم کننده های طبیعی مو appeared first on مد لاین.

]]>
 

از جمله خواص نرم کننده طبیعی مو استحکام بخشیدن به بافت و ریشه مو و ایجاد حالتی نرمی و درخشندگی در موهاست. و از آن مهمتر اینکه این مواد تقریباً بدون عوارض جانبی هستند.

از جمله نتایج استفاده از یک نرم کننده طبیعی مو برخورداری از مو‌هایی نرم، خوش حالت و درخشان است. اگر شما نیز مو‌هایی خشک، شکننده و بد حالت دارید، استفاده از این نرم کننده‌ها را به شما پیشنهاد می‌شود. در این مطلب به معرفی طرز تهیه و فواید چند نوع نرم کننده طبیعی مو پرداخته شده است.

نرم کننده طبیعی مو به چه منظور استفاده می‌شود؟

در طول شبانه روز عوامل مختلفی وجود دارد که باعث خشکی و بد حالت شدن مو‌ها می‌شوند. این آسیب‌ها ممکن است به علت عوامل محیطی مانند در معرض نور خورشید قرار گرفتن بیش از حد مو‌ها و یا آلودگی‌های موجود در هوا و یا در اثر استفاده از مواد بهداشتی و آرایشی شیمیایی به وجود آیند. از آنجایی که مو‌های سر از فاکتور‌های مهم زیبایی در انسان به شمار می‌رود و حفظ سلامت و کیفیت مو‌ها اهمیت بالایی دارد و اغلب افراد به کمک روش‌های متفاوتی برای از بین بردن خشکی مو‌های سر اقداماتی انجام می‌دهند. از جمله آن می‌توان به استفاده از سرم‌ها و ماسک‌های شیمیایی و یا نرم کننده طبیعی مو اشاره کرد. واضح است که استفاده از نرم کننده طبیعی مو بسیار کم عارضه‌تر و حتی کم هزینه‌تر از مواد شیمیایی مشابه آن است.

طرز تهیه و روش استفاده 

تهیه نرم کننده‌های طبیعی مو و کاملاً گیاهی در خانه کاری کم هزینه و آسان بوده که استفاده از آن‌ها موجب تقویت درخشندگی مو‌ها خواهد شد. در ادامه به طرز تهیه تعدادی از بهترین نرم کننده‌های طبیعی مو اشاره خواهد شد:

۱. تخم مرغ و روغن زیتون 

یک عدد تخم مرغ را با یک قاشق غذاخوری روغن زیتون طبیعی مخلوط کرده و مقداری آب به آن اضافه کنید.

در صورتی که موهایتان بسیار بلند و پرپشت باشد این مواد را دو برابر کنید.

تخم مرغ را قبل از استفاده در این ماسک به خوبی هم بزنید تا روان شود.

از این ماسک بهتر است در حمام و بعد از شستن موها با شامپو استفاده شود.

مدت زمان قرار گرفتن این ماسک طبیعی بر روی موها حدود ۵ الی ۱۰ دقیقه است.

در پایان موها را با آب ولرم بشویید.

۲. سس مایونز، موز و تخم مرغ 

بسته به مقدار موها یک یا دو عدد تخم مرغ با یک عدد موز و مقداری سس مایونز به خوبی ترکیب کنید تا خمیری یکدست به وجود آید.

این نرم کننده را بر روی تمامی قسمت های موی سر بمالید.

بعد از ۳۰ دقیقه موهای سر را به خوبی با یک شامپوی ملایم و آب ولرم بشویید.

۳. روغن‌های گیاهی 

این نرم کننده مو با استفاده از روغن‌های خالص و طبیعی گل سرخ، رزماری، اسطوخودوس و چوب صندل تهیه می‌شود.

از هر کدام از این روغن‌ها ۵ قطره را در ظرفی ریخته و ۴ قاشق چای خوری سرکه طبیعی نیز به آن اضافه کنید.

مخلوط را به خوبی هم زده و بعد از شستشوی موها در حمام بر روی موهای خود قرار دهید.

مدت زمان استفاده از این ماسک حدود ۵ تا ۱۰ دقیقه است.

در نهایت موها را با آب ولرم آبکشی کنید.

۴. عسل و روغن زیتون

یک عدد موز را به همراه ۳ قاشق غذاخوری عسل و ۳ قاشق غذاخوری روغن زیتون به خوبی له کنید.

این ترکیب را در حدود ۳۰ دقیقه بر روی موهای خود قرار دهید.

سپس موها را با یک شامپوی ملایم به خوبی شستشو دهید.

۵. آووکادو، روغن زیتون و شیر نارگیل

یک عدد آووکادو نرم را با مقداری شیر نارگیل و روغن زیتون به خوبی نرم کنید.

همه موهای سر را به خوبی با این ترکیب آغشته کنید.

پس از ۳۰ دقیقه موها را آبکشی کنید.

natural-hair-conditioners

استفاده از یک نرم کننده طبیعی مو باعث داشتن مو‌هایی نرم، خوش حالت و درخشان است

نکات مهم 

مقدار مواد لازم برای تهیه هر کدام از این ماسک‌ها به حجم موهای شما بستگی دارد.

برای نتیجه گیری بهتر از این نرم کننده‌های طبیعی و نیز جلوگیری از خشکی و شکنندگی بیشتر موها بهتر است استفاده از سشوار و دیگر حرارت دهنده‌های مو را به حداقل برسانید.

سعی کنید از شامپوهایی که دارای نرم کننده هستند استفاده کنید.

مدت زمان اثر دهی هر کدام از این نرم کننده‌های طبیعی به جنس‌ها موها بستگی داشته و بین ده تا یک ساعت متغیر است.

از هرکدام از این نرم کننده‌های طبیعی می‌توان هفته یک بار برای موها استفاده کرد.

نرم کننده طبیعی مو چه فوایدی دارد؟

خشکی مو علاوه بر از بین بردن زیبایی طبیعی موها ممکن است از نظر بهداشت و سلامت نیز به موها آسیب جدی برساند. بنابراین استفاده از یک نرم کننده گیاهی مو می تواند فواید زیادی داشته باشد. مهمترین این فواید شامل موارد زیر است:

از بین رفتن حالت خشن شدن بافت موها و آسان شدن عمل شانه زدن

از بین رفتن مشکل شکنندگی موها و برخورداری از لطافت در موی سر

درمان موخوره ناشی از خشکی مو

درمان شوره سر حاصله از خشکی مو

رفع مشکل ریزش مو

خوش حالتی و حالت پذیری بهتر موها

سخن آخر

نرم کننده گیاهی مو را می‌توان با استفاده از روغن‌ها و مواد گیاهی مفید و مختلف، در منزل به راحتی تهیه و از آن استفاده کرد. هر کدام از این نرم کننده‌ها ممکن است برای مو‌های مختلف نتیجه متفاوتی به دنبال داشته باشد؛ بنابراین با یک بار استفاده از هر کدام از آن‌ها می‌توان بهترین و مناسب‌ترین نرم کننده طبیعی مو مخصوص به خود را تشخیص داده و انتخاب نمود.

منبع: setare.com

The post نرم کننده های طبیعی مو appeared first on مد لاین.

]]>
https://modline.ir/natural-hair-conditioners.html/feed 0
مدل ابروی پهن یا صاف https://modline.ir/a-wide-or-flat-eyebrow-model.html https://modline.ir/a-wide-or-flat-eyebrow-model.html#respond Tue, 18 Dec 2018 21:17:25 +0000 http://modline.ir/?p=673 مدل ابرو پهن از آن مدل‌هایی است که امروزه در میان خانم‌ها محبوبیت خاصی دارد و انواع آن باعث می‌شود چهره‌ی شما طبیعی به نظر رسیده و در عین حال شما را مرتب و آراسته نشان می‌دهد.   ابرو یکی از ارکان اساسی و مهم در چهره هر فرد است و زنان به این موضوع بسیار اهمیت می‌دهند. ابرو در هر شکل و مدلی که باشد می‌تواند در زیبایی فرد تاثیر گذارد. این مسئله از اهمیت زیادی برخوردار است که برداشتن صحیح ابرو و شکل‌دهی ابرو برای افراد مختلف، متفاوت […]

The post مدل ابروی پهن یا صاف appeared first on مد لاین.

]]>
مدل ابرو پهن از آن مدل‌هایی است که امروزه در میان خانم‌ها محبوبیت خاصی دارد و انواع آن باعث می‌شود چهره‌ی شما طبیعی به نظر رسیده و در عین حال شما را مرتب و آراسته نشان می‌دهد.

 

ابرو یکی از ارکان اساسی و مهم در چهره هر فرد است و زنان به این موضوع بسیار اهمیت می‌دهند. ابرو در هر شکل و مدلی که باشد می‌تواند در زیبایی فرد تاثیر گذارد. این مسئله از اهمیت زیادی برخوردار است که برداشتن صحیح ابرو و شکل‌دهی ابرو برای افراد مختلف، متفاوت است و باید با توجه شکل و فرم صورت مدل ابرو را انتخاب کنید. البته همه‌ی افراد باید ابرو‌های آراسته داشته باشند. معمولا در هر دوره یک نوع ابرو مد روز است. این روز‌ها مدل ابرو پهن از آن مدل ابرو‌هایی است که بسیار باب شده و همه‌ی افراد برای طبیعی به نظر رسیدن ابروهایشان به سراغ این مدل می‌روند.

 

مدل ابروی پهن

همانطور که گفتیم مدل ابرو پهن مدلی است که این روز‌ها طرفداران زیادی دارد. واقعیت این است که پهنای مناسب، پرپشتی و خوش فرم بودن ابرو تأثیر زیادی در آراستگی چهره دارد. همچنین اگر این مدل ابرو به درستی انتخاب شود می‌تواند چهره‌ی شما را متفاوت‌تر از همیشه نشان دهد. همچنین رنگ ابرو‌ها باید با رنگ مو متناسب باشد.

 

ابتدا شما باید شکل مناسب ابرو‌های خود را پیدا کنید. قبل از اینکه هر تار ابرویی را بکنید یا با مداد آن را بکشید، مدل ابروی خود را تصور کنید. سپس با انتخاب یکی از مدل‌های زیر ابرو‌های خود را شکل دهید.

 

مدل ابرو پهن و صاف

ساده‌ترین مدل پهن ابرو به صورت صاف است. این مدل هیچ شکل خاصی ندارد و فقط به صورت خطی است پر پشت که برای صورت‌های کشیده مناسب است. شاید به نظر برسد که به دلیل شکل دهی کم به ابرو این مدل زیبایی خاصی ندارد، اما همین ابرو‌های صاف و پهن بر روی صورت خیلی‌ها نشسته و به آن زیبایی می‌بخشد. اینکه می‌گوییم صاف منظور کاملا صاف و بدون هیچ تغییری نیست معمولا ابرو هر چه به انتهای خود نزدیک می‌شود نازک‌تر می‌شود.

 

ابرو‌های شما باید دقیقا از بالای پل بینی‌تان آغاز شود. اگر ابروی خود را به سه قسمت تقسیم کنید، بخش ضخیم آن باید از پل بینی آغاز شود. قوس ابرو باید در میانه چشم باشد و بخش نازک نیز باید تا گوشه چشم ادامه داشته باشد. باید توجه داشته باشید که در مدل ابرو‌های پهن بهتر است به فاصله‌ی بین دو چشم و فاصله ابرو‌ها از چشم و استخوان زیر ابرو توجه داشته باشید تا بتوانید مدل ابروی پهن مناسبی را برای برداشتن و مرتب کردن ابرو‌های خود انتخاب نمایید. هم چنین فراموش نکنید که قوس ابرو باید نازک‌تر از هر جای دیگر باشد. اما در این مدل این نازکی آنقدر کم است که دیده نمی‌شود.

 

a-wide-or-flat-eyebrow-model

مدل ابرو پهن از آن مدل‌هایی است که امروزه در میان خانم‌ها محبوبیت خاصی دارد

 

 کوتاه یا بلند بودن ابرو پهن صاف

مدل ابروی پهن و صاف بسته به سلیقه‌ی شما می‌تواند کوتاه یا بلند باشد. اگر شما فرم صورت خود را به درستی تشخیص دهید می‌توانید مدل ابروی مناسبی را برای خود انتخاب کنید. اینکه مدل ابروی پهن کوتاه یا بلند و اسپرت به شما می‌آید بسته به سلیقه‌ی شما و المان‌های دیگر صورتتان دارد.

 

هرچه ابرو بلندتر و کشیده‌تر باشد چشم‌ها درشت‌تر به نظر می‌آیند پس اگر چشمان ریزی دارید حتما مدل ابروی پهن و بلند را انتخاب کنید.

 

اگر پشت چشم تقریبا بلندی دارید، یا چشمانتان از هم دور هستند و یا فرم چشمهایتان رو به پایین است ابروی کوتاه و پهن مناسب صورت شماست چرا که چشمهایتان را برجسته نشان داده و چهره را جوانتر می‌کند.

 

مدل ابروی اسپرت پهن

این روز‌ها اغلب خانم‌ها از مدل ابرو‌های پهن اسپرت برای برداشتن ابرو‌های خود استفاده می‌کنند که این مدل باعث می‌شود تا چهره شما جوان و جذاب‌تر از همیشه به نظر برسد.

در این مدل ابرو‌ها به صورت صاف نیستند و در قسمت کمان ابرو‌ها کاملا شکسته و حالت دارد می‌شود.

 

این مدل بر روی صورت همه زیبا به نظر می‌آید، ولی اگر شما یک صورت گرد دارید یعنی طول صورت شما به اندازه‌ی عرض آن در قسمت گونه‌ها است، مدل ابرو اسپرت پهن مناسب‌تر بوده و گردی صورت شما را به طور موثری متعادل می‌کند.

 

سخن آخر

مدل ابروی پهن برای دختران جوان مناسب‌تر است، زیرا این مدل ابرو چهره را طبیعی و دخترانه‌تر نشان می‌دهد و بر خلاف این مدل ابروها، مدل ابروی نازک سن را بالاتر نشان داده و برای خانم‌ها مناسب و ایده آل است. اما اگر ابرو‌های نازکی دارید، ولی به ابرو‌های پهن علاقه دارید اصلا نگران نباشید. امروزه با استفاده از راه‌های زیادی همچون کاشت، تتو و یا هاشور می‌توانید مدل ابروی مورد نظر خود را داشته باشید و یا با استفاده از آرایش به منظور ضخیم کردن ابرو اقدام نمایید.

 

منبع: setare.com

 

The post مدل ابروی پهن یا صاف appeared first on مد لاین.

]]>
https://modline.ir/a-wide-or-flat-eyebrow-model.html/feed 0
۵ مدل موی ساده و شیک مناسب مهمانی https://modline.ir/5-simple-and-stylish-fit-hairdressing-party.html https://modline.ir/5-simple-and-stylish-fit-hairdressing-party.html#respond Fri, 29 Jun 2018 10:17:34 +0000 http://modline.ir/5-%d9%85%d8%af%d9%84-%d9%85%d9%88%db%8c-%d8%b3%d8%a7%d8%af%d9%87-%d9%88-%d8%b4%db%8c%da%a9-%d9%85%d9%86%d8%a7%d8%b3%d8%a8-%d9%85%d9%87%d9%85%d8%a7%d9%86%db%8c.html وقتی به یک میهمانی بزرگ دعوت می شوید می خواهید بهترین چهره را داشته باشید و با آرایش صورت و مو روی بقیه تاثیر مثبت بگذارید. بیشتر مواقع به دنبال مدلی می گردیم که در عین شیک بودن جدید نیز باشد تا ما را جذاب تر و به روزتر نشان دهد. در اینجا به چند مدل جدید و زیبا اشاره می کنیم تا برای میهمانی ها از آنها استفاده کنید. ۱ ) مدل بالرین مدل موی ساده و شیک در این مدل موها جمع شده و در پشت سر بسته […]

The post ۵ مدل موی ساده و شیک مناسب مهمانی appeared first on مد لاین.

]]>
وقتی به یک میهمانی بزرگ دعوت می شوید می خواهید بهترین چهره را داشته باشید و با آرایش صورت و مو روی بقیه تاثیر مثبت بگذارید. بیشتر مواقع به دنبال مدلی می گردیم که در عین شیک بودن جدید نیز باشد تا ما را جذاب تر و به روزتر نشان دهد. در اینجا به چند مدل جدید و زیبا اشاره می کنیم تا برای میهمانی ها از آنها استفاده کنید.

۱ ) مدل بالرین

مدل موی ساده و شیک

در این مدل موها جمع شده و در پشت سر بسته می شود و موی بسته شده به جای اینکه آویزان بماند به داخل پوش داده شده جمع می شود. از آنجایی که در این مدل موهایتان کاملا جمع شده است پس زمان مناسبیست تا زیباترین گوشواره آویزدار را به نمایش بگذارید. برای اینکه این مدل مو به خوبی در جای خود بماند حتما به آن موس مو بزنید تا حالت بگیرد. این مدل مو مخصوصا برای مواقعی که هوا گرم است انتخاب مناسبی است.

۲ ) بافت پنج تایی

بافت پنج تایی بسیار جذاب و زیباست اما بعید است بتوانید آن را به تنهایی انجام دهید. باید موهایتان را به پنج قسمت تقسیم کنید و هر بار یک قسمت را روی قسمت دیگر بیاورید تا چنین شکلی به خود بگیرد. این مدل بافت برای مواقعی که نمی خواهید قبل از درست کرن مو آن را سشوار بکشید انتخاب خوبی است. این بافت باید محکم انجام شود تا زیباییش را نشان دهد. یک گوشواره زیبا و کوچک می تواند آن را تکمیل کند.


۳ ) پیچیدن مو به سبک فرانسوی

برای این مدل ابتدا موها را از جلو به عقب شانه بزنید و سپس به آن اسپری مو بزنید. موهایتان را پشت سرتان ببرید و از یک سو ( سمت چپ ) رول کرده و داخل ببرید و در جایی با سنجاق سر آن را محکم کنید. ممکن است کمی روی موهایتان آزاد بماند بگذارید به همین شکل بماند، این هم بخشی از این مدل است.

۴ ) بافت بالای سر

این مدل نیز سادست، ابتدا موهایتان را جمع کرده و بالای سرتان ببندید. سپس موهایتان را ببافید و دور کشی که موهایتان را با آن بسته اید جمع کنید و با یک سنجاق آن را محکم کنید. این مدل با توجه به اینکه موهایتان را کاملا از صورتتان جمع می کند مدل مناسبی برای داشتن آرایش چشم تیره یا رژ لب پر رنگ و یک گوشواره آویز جذاب است.


۵ ) مدل موج دار

این مدل موی فر زمانیکه شما موهایتان را به یک سمت قرار داده اید زیباتر می شود. کافیست موهایتان را با استفاده از دستگاه اتوی مویی که دندانه های درشتی برای فر کردن مو دارد یا دستگاههایی که به فر S معروف هستند به این شکل موجدار آرایش کنید. بگذارید موهایتان در صورتتان قرار بگیرد و آن را پشت گوش قرار ندهید تا بهتر مدلش را نشان دهد.

منبع: بانوی شهر

منبع : shebreh.com

The post ۵ مدل موی ساده و شیک مناسب مهمانی appeared first on مد لاین.

]]>
https://modline.ir/5-simple-and-stylish-fit-hairdressing-party.html/feed 0
چه زمانی از خط لب استفاده کنیم؟ https://modline.ir/when-to-use-the-lipstick.html https://modline.ir/when-to-use-the-lipstick.html#respond Fri, 29 Jun 2018 10:17:30 +0000 http://modline.ir/%da%86%d9%87-%d8%b2%d9%85%d8%a7%d9%86%db%8c-%d8%a7%d8%b2-%d8%ae%d8%b7-%d9%84%d8%a8-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d9%81%d8%a7%d8%af%d9%87-%da%a9%d9%86%db%8c%d9%85%d8%9f.html ممکن است این سوال برای شما نیز پیش آمده باشد که چه زمانی باید از خط لب استفاده کرد و بهترین روش استفاده از آن چیست. بد نیست که بدانید نقش خط لب در کنار رژ لب همانند نقش کرم پایه آرایشی برای کرم پودر یا لاک بیس قبل از لاک زدن است، در حقیقت وجود آن الزامی نیست اما باعث می شود رژ لب زیباتر دیده شود. اما مواقعی هست که بهتر است از خط لب استفاده کنید. اگر لب های شما باریک یا نامیزان است  در این صورت […]

The post چه زمانی از خط لب استفاده کنیم؟ appeared first on مد لاین.

]]>

ممکن است این سوال برای شما نیز پیش آمده باشد که چه زمانی باید از خط لب استفاده کرد و بهترین روش استفاده از آن چیست. بد نیست که بدانید نقش خط لب در کنار رژ لب همانند نقش کرم پایه آرایشی برای کرم پودر یا لاک بیس قبل از لاک زدن است، در حقیقت وجود آن الزامی نیست اما باعث می شود رژ لب زیباتر دیده شود. اما مواقعی هست که بهتر است از خط لب استفاده کنید.

اگر لب های شما باریک یا نامیزان است 

در این صورت اگر از یک خط لب که یک درجه از رنگ رژ لب شما تیره تر است دور لبتان بکشید باعث می شود لبان شما پرتر و جذاب تر دیده شود. دور لبتان را تیره روشن نکنید، این روش فقط در عکس خوب به نظر می رسد. برای برجسته تر نشان دادن لب می توانید از برق لب هایی که لبان شما را درشت تر نشان می دهند استفاده کنید.اگر رژ لب شما خیلی براق یا چرب است 

رژ لب های براق یا چرب بیشتر از رژ لب های مات دور لب پخش می شوند. برای اینکه از این پخش شدن جلوگیری کنید بهتر است دور لب را پس از اینکه رژ لب زدید با یک خط لب همرنگ یا کمی تیره تر خط بکشید. سپس دور تا دور لبتان را کانسیلر بزنید و سپس ازمقداری مقداری کرم پودر یا پنکیک استفاده کنید تا آرایش لب و حاشیه آن تکمیل شود.

اگر می خواهید رژ لب دوام بیشتری داشته باشد 

برای اینکه در طول روز رژ لبتان پاک نشود و نیازی نباشد دائم آن را تمدید کنید، پیش از رژ لب زدن کل لب را با مداد لب رنگ کنید سپس روی آن ماتیک بزنید این کار از پاک شدن زودهنگام رژ لب جلوگیری می کند.


بیشتر بخوانید: آموزش کانتورینگ لب برای برجسته کردن لب ها


به جای رژ لب 

مداد لب ها معمولا خودشان از رژلب های مات ساخته شده اند بنابراین از مداد لبی که نوک پهن تری دارد می توانید به جای رژ لب نیز استفاده کنید و داخل لب را با آن پر کنید.

منبع: بانوی شهر

The post چه زمانی از خط لب استفاده کنیم؟ appeared first on مد لاین.

]]>
https://modline.ir/when-to-use-the-lipstick.html/feed 0